Náš projekt Dům pod Vyšehradem nabízí jedinečnou možnost uložení potažmo zhodnocení volných finančních prostředků. Dům pod Vyšehradem je kompletně vybudovaná novostavba, která vznikla od základu nikoliv rekonstrukcí za použití nejmodernějších stavebních technologií. Proč je tato informace důležitá pro investici? Taková novostavba má nespočet výhod oproti starší zástavbě a především rekonstrukcím.

Novostavba není tolik omezena památkovým zákonem což znamená širší možnosti využití stavebního materiálu. Pro příklad ve staré zástavbě se dle památkového zákona musejí okna renovovat v naší novostavbě nikoliv. Díky tomu můžeme použít moderní okna z trojskla, které zaručují dokonalou jak tepelnou, tak zvukovou izolaci a náš projekt se může pyšnit energetickou náročností třídy B jako jedna z mála staveb v okolí. Dalším faktorem je komfortní parkovaní přímo v domě, které zvedá atraktivitu nemovitosti. Budování garážových stání ve starých zástavbách je velice komplikovaný proces, ke kterému se zřídka přistupuje. Nejpodstatnější výhodou takovéto novostavby je samozřejmě údržba. Novostavby bývají zpravidla bezúdržbové což se zákonitě promítne na zhodnocení investice.

Jedna ze základních ekonomických pouček nám říká, že nemovitosti jsou do jisté míry imunní vůči inflaci, tedy znehodnocování peněz. Což je v dnešní době velmi ožehavé téma, vzhledem k přijatým opatřením v boji proti ekonomickému dopadu krize způsobené nemocí COVID-19 po celém světě. Někteří ekonomové například i poukazují na jev, kdy poptávka, a tudíž i cena nemovitostí roste podobným tempem jako peněžní zásoba v ekonomice viz příklad Velké Británie níže.

Když se podíváme na cenový index prémiové čtvrti Londýna – Westminster, která je srovnatelná s Prahou 2 a peněžní inflaci Velké Británie je patrný jasný trend. V době rostoucí peněžní inflace rostou i ceny nemovitostí prémiových čtvrtí.

Nejžádanějším místem z hlediska investic do nemovitostí bývá často převážně centrum metropole jakéhokoliv vyspělého státu. Centrum metropolí se těší zájmu investorů díky své omezené nabídce. Pokud se podíváme například na centrum Prahy tak díky památkovým omezením do výšky lze stavět jen výjimečně a volné stavební parcely či proluky prakticky na Praze 1 a 2 neexistují. Díky tomu vzniká tradičně vyšší poptávka než nabídka, což má za následek pozitivní efekt pro investora.

Byty

6. Patro (7NP)

5. Patro (6NP)

4. Patro (5NP)

3. Patro (4NP)
4A – 3+KK

2. Patro (3NP)
3A – 2+KK
3C – 2+KK

1. Patro (2NP)
2A – 2+KK
2C – 2+KK

Přízemí (1.NP)

Místo stavby


BVK s.r.o.
Dukelská 1455
Brandýs n.L.-Stará Boleslav

E-mail: info@dumpodvysehradem.cz
Telefon: 724 105 555


Používáním tohoto webu souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů. Jakékoli šíření obsahu bez souhlasu společnosti BVK s.r.o. je zakázáno.